تماس با ما

 

 

درباره ما

درباره ما

موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا به شماره ثبت ۲۱۰۷۱ به عنوان تنها موسسه حقوقی تخصصی در زمینه روابط کار و مشکلات کارگری و کارفرمایی و قوانین سازمان تامین اجتماعی از سال ۱۳۸۶ به طور رسمی فعالیت خود را با داشتن کارشناسان و وکلای مجرب آغاز نموده و تا کنون بیش از 4000 فقره از پرونده های مطروحه در سطح مراجع حل اختلاف استان تهران را با موفقیت مختومه نموده است.

 

 

موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا

ما برای مشتریان تلاش میکنیم

پاسخ برای خدمات اضطراری فقط با شماره تلفن 02144892569

 

درباره ما بیشتر بدانید:

 

آغاز به کار موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا

در سال ۱۳۸۶ به همت جمعی از فعالان حوزه کار و رفاه اجتماعی موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا جهت خدمات رسانی به کارگران و کارفرمایان محترم و تسهیل امور ایشان در مراجع قانونی ثبت و تأسیس گردید.

 

موفقیت های کاری

در سال 1392 و با گذشت 6 سال از فعالیت موسسه شمیم عدالت کیمیا به لطف خدا و با بهره مندی از تجارب همکاران خدوم موفق به حل و فصل بیش از ۲۵۰۰ پرونده در مراجع قانونی گردید.

 

افتتاح دفتر اصلی در نزدیکی ساختمان دیوان عدالت اداری

در سال ۱۳۹۵ و به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به مراجعین و موکلین محترم، دفتر جدید خود را در نزدیکی ساختمان اصلی دیوان عدالت اداری تأسیس نمود. این مرکز آماده ارائه کلیه خدمات حقوقی به مراجعین محترم می باشد. برای هماهنگی به منظور اخذ مشاوره همه روزه از ساعت 8 الی 18 آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

 

افتتاح سایر شعب

در سال ۱۳۹۸ به منظور خدمات رسانی بهتر به مراجعین و موکلین محترم، دفتر جدید در شهرک اکباتان افتتاح گردید. جهت تماس با این دفتر به صفحه ی تماس با ما مراجعه فرمائید.

 

برنامه آموزشی موسسه شمیم عدالت کیمیا

این موسسه در نظر دارد به حول قوه الهی تا پایان سال جاری اقدام به تشکیل و راه اندازی دوره های آموزشی در حوزه های مختلف حقوقی نماید؛ و آمادگی آموزش مسائل حقوقی برای تمامی عزیزان با هر سطحی از تحصیلات را خواهد داشت.

 

موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا را در اینستاگرام دنبال کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.