همکاری با سازمانها و موسسات

سازمانها و موسسات

موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا از سال۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده و از بدو  تاسیس با سازمانها و موسسات مختلفی همکاری داشته است. به حول قوه الهی با همکاری و همراهی گروه وکلا و کارشناسان مجرب همواره مسیر ترقی و پیشرفت را طی کرده و موید آن مختومه نمودن بالغ بر چند هزار پرونده در حوزه های مختلف و فعالیت و همکاری با ارگانها و شرکتهای وزینی چون شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و شرکت بهره برداری مترو بوده است.

احتراماً به استحضار می رساند سازمانها و موسسات و شرکتهای ذیل از گذشته تا کنون با مؤسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا همکاری دارند:

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

شرکت بهره برداری مترو

سازمان نظام مهندسی تهران

گروه کارخانجات تولیدی بهمن (فیلور)

انجمن سینمای جوانان ایران

شرکت صنایع آموزشی ایران

شرکت صنایع شیمیایی رنگین (هادی رنگ)

شرکت پتروشیمی هگمتانه

شرکت هنکل پاک وش

تعاونی مسکن آموزش و پرورش

شرکت قطعات فولادی نورد

کارخانه شیشه قزوین

شرکت سیمان کارون

شرکت سیمان آپادانا

شرکت هلدینگ راز

این موسسه آمادگی دارد نسبت به ارائه خدمات مختلف حقوقی برای سایر سازمانها و موسسات نیز اقدام نماید. در همین راستا همکاران ما با برگزاری جلسات مشاوره با نمایندگان محترم سازمانها و موسسات نسبت به ارائه مشاوره یا قبول وکالت اقدام می نمایند.

همچنین در سال 1398 بر آنیم تا با تشکیل کارگروه آموزشی، نسبت به راه اندازی دوره های آموزشی حقوقی درحوزه های مختلف اقدام کنیم. زیرا اعتقاد داریم که موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان ماست. به عبرت دیگر تمام موسساتی که ما به آنها کمک می کنیم یا آنها به ما کمک می کنند، مشترین ما هستند.به همین منظور منشور اخلاقی این موسسه تدوین و در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته است.

 
برخی از موکلین ما