خدمات موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا

 
موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا به شماره ثبت ۲۱۰۷۱ به عنوان تنها موسسه حقوقی تخصصی در زمینه روابط کار و مشکلات کارگری و کارفرمایی و قوانین سازمان تامین اجتماعی از سال ۱۳۸۶ و با حضور جمعی از متخصصین به طور رسمی فعالیت خود را با داشتن کارشناسان و وکلای مجرب آغاز نموده و تا کنون بیش از 4000 فقره از پرونده های مطروحه در سطح مراجع حل اختلاف استان تهران را با موفقیت مختومه نموده است. این موسسه علاوه بر فعالیت تخصصی در حوزه روابط کارگری و کارفرمایی و حل پرونده های مطروحه در اداره کار، در سایر حوزه های تخصصی از جمله دعاوی حقوقی و کیفری و دعاوی خانواده و همچنین دیوان عدالت اداری خدمات فراوانی داشته است. این موسسه به منظور ارائه هرچه بیشتر خدمات به هموطنان عزیز اقدام به افتتاح دو دفتر در شهر تهران نموده است که اطلاعات مربوط به آدرس این دفاتر در صفحه تماس با ما آمده است.
موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا با بیش از ده سال سابقه، آماده ارائه خدمات حقوقی مشاوره و وکالت به هموطنان گرامی و سازمانها و موسسات محترم، در حوزه های ذیل می باشد:
1- روابط کار (روابط کارگر و کارفرمابیمه بیکاری)
2- تامین اجتماعی (هیات تشخیص مطالبات بازنشستگیازکارافتادگی)
3- دیوان عدالت اداری
4- دعاوی حقوقی و کیفری
5- دعاوی خانواده (طلاقمهریهنفقهصیغه)
7- کمیسیون ماده صد
8- هیاتهای حل اختلافات مالیات

خدمات موسسه حقوقی

جهت کسب اطلاعات دقیق از سایر خدمات موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا لطفا در ساعات اداری همه روزه از 8 تا 18 با شماره تلفنهای این موسسه تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

موسسه حقوقی شمیم عدالت کیمیا را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.